Aktuality a novinky

Celoročně obyvatelné mobilní domy

Mobilní domy splňují veškeré požadavky pro bydlení a dokážou plně nahradit bydlení ve zděném domě. To znamená, že se nemusí jednat pouze o víkendovou chatu, ale o plnohodnotné celoroční bydlení pro vaši rodinu. Celý proces budování mobilního domu je navíc daleko jednodušší a rychlejší než u klasické zděné stavby. Nebudete k tomu potřebovat ani stavební povolení.

01.11.2021 celý článek

Zařízení mobilního domu vás nadchne

Můžete si být jisti, že mobilní dům vás nezklame ve velkorysosti svého prostoru i možnostech svého vnitřního zařízení. 

30.09.2021 celý článek

Vytápění mobilního domu

Mobilní domy s dostatečnou izolací jsou vhodné i pro celoroční bydlení. Jak je to s jejich vytápěním? Téma vytápění mobilního domu si přiblížíme v následujících řádcích.

29.08.2021 celý článek

Bydlení ve vlastním domě bez dlouhého čekání

Toužíte po vlastním domku, ale demotivuje vás zdlouhavý proces celé stavby domu? Máte omezený finanční rozpočet, který vás při pořízení domu limituje? Rádi bychom vám představili celoroční mobilní domy, které jsou cenově dostupné, nenáročné a mají nízkou spotřebu energie. Oproti klasické stavbě domu je jejich pořízení o poznání rychlejší a levnější.

15.08.2021 celý článek

Hlavní výhody bydlení v mobilním domě

V poslední době jsou mobilní domy čím dál více vyhledávané. Oproti klasickým domům nejsou vázány na jedno místo. Na umístění nepotřebujete žádné stavební povolení a bydlet můžete začít ihned, jak vám dům přivezou na pozemek. Jaké jsou další přednosti mobilních domů?

15.08.2021 celý článek

Co je nutné pro připojení mobilního domu?

Zajímá vás, co je potřeba pro to, abyste mohli v mobilním domě svítit, topit či používat vodu? Mobilní domy dodáváme již se zabudovaným rozvodem elektřiny, vody a odvodem odpadu.

15.08.2021 celý článek

Snazší, rychlejší a levnější řešení než klasická chata

Uvažujete, že byste si na svém pozemku postavili chatu? V případě, že vám celý proces stavby připadá moc náročný a chtěli byste si chatu užívat co nejrychleji, pořiďte si mobilní dům pro rekreační účely, jehož pořízení je oproti klasické chatě rozhodně daleko snazší, rychlejší a o poznání levnější. Pokud tedy nechcete investovat čas a peníze do stavby chaty či chalupy, tato možnost představuje ideální variantu.

30.07.2021 celý článek