Bydlení ve vlastním domě bez dlouhého čekání

Toužíte po vlastním domku, ale demotivuje vás zdlouhavý proces celé stavby domu? Máte omezený finanční rozpočet, který vás při pořízení domu limituje? Rádi bychom vám představili celoroční mobilní domy, které jsou cenově dostupné, nenáročné a mají nízkou spotřebu energie. Oproti klasické stavbě domu je jejich pořízení o poznání rychlejší a levnější.

I malý prostor mobilního domu vám nabídne všechno co budete potřebovat. Průměrný mobilní dům je opatřen plně zařízenou kuchyní, může mít prostorný obývací pokoj s pohodlnou sedačkou a obývací stěnou, jednu nebo více ložnic, koupelnu vybavenou umyvadlem, sprchovým koutem či vanou a splachovací záchod. Součástí nabízených mobilních domů jsou také elektrické zásuvky, jističe, přípojky na plyn, elektřinu, vodu a odpady.

Mobilní dům vám naše firma vyrobí na míru, přivezeme, usadíme na pozemek a připojíme k inženýrským sítím. Pro umístění mobilního domu není nutná základová deska ani stavební povolení. Díky podvozku mobilního domu lze celý domek kdykoliv přemístit na jiné místo i v případě, že se rozhodnete přestěhovat.