Hlavní výhody bydlení v mobilním domě

V poslední době jsou mobilní domy čím dál více vyhledávané. Oproti klasickým domům nejsou vázány na jedno místo. Na umístění nepotřebujete žádné stavební povolení a bydlet můžete začít ihned, jak vám dům přivezou na pozemek. Jaké jsou další přednosti mobilních domů?

Mobilní dům vás překvapí hlavně svým komfortem, velikostí i vybavení. Nejedná se totiž jen o zahradní chatku či malou unimobuňku. Naše mobilní domy jsou navrženy tak, aby vám nic nechybělo a měli jste dostatek místa pro celou vaši rodinu.

Moderní mobilní domy mají dvojitá okna, zateplení a například kombinované topení na elektriku a na tuhé palivo do krbu. Některé mobilní domy mívají krb na plyn, či bioetanol. V mobilním domě často najdete i klimatizaci, či jiné vybavení.

Výhodou mobilního domu je také to, že jsou v něm kompletní rozvody topení, vody a elektřiny, zásuvky, světla, skříně. Když vám přivezeme mobilní dům, připojíte ho k elektrice, zapojíte vodu, plyn a odpad a můžete začít ihned bydlet. Dům je dodáván kompletně zařízený.

Mobilní dům si můžete dokonce postavit i na místo, kde není povolena výstavba od stavebního úřadu. Druhou nejvýznamnější výhodou je cena, která vás vyjde stále méně než výstavba nového domu, či koupě domu. Menší mobilní dům může být na začátek samostatného bydlení může tou nejlepší volbou. V případě potřeby lze dům rozšířit pomocí dalších modulů.