Snazší, rychlejší a levnější řešení než klasická chata

Uvažujete, že byste si na svém pozemku postavili chatu? V případě, že vám celý proces stavby připadá moc náročný a chtěli byste si chatu užívat co nejrychleji, pořiďte si mobilní dům pro rekreační účely, jehož pořízení je oproti klasické chatě rozhodně daleko snazší, rychlejší a o poznání levnější. Pokud tedy nechcete investovat čas a peníze do stavby chaty či chalupy, tato možnost představuje ideální variantu.

Oproti klasické stavbě chaty pro umístění mobilního domu nepotřebujete povolení, na úřadě si jenom zažádáte o územní souhlas. Ve chvíli, kdy územní souhlas dostanete, montáži vaší mobilní chaty už nic nebrání v cestě. Mobilní dům vám rozhodně nenabídne méně komfortu, než klasická chata. Naše mobilní domy vám totiž dokážou poskytnout stejné pohodlí, jako domy rodinné, tudíž jejich pořízením opravdu neprohloupíte.

Pokud je pozemek rovný a má přístup k inženýrským sítím, je instalace mobilního domu velice snadná a rychlá. Vaši novou chatu tak můžete k rekreaci používat prakticky ihned.

Pokud byste se rozhodli v mobilním domě bydlet natrvalo, naše mobilní domy jsou vhodné i pro celoroční bydlení díky kvalitní izolaci.