Varianty zdrojů energií v mobilní domě

Přemýšlíte o tom, jak se vlastně v takovém mobilním domě svítí, topí nebo ohřívá voda? V tomto článku vám představíme různé zdroje energií pro mobilní dům, včetně těch alternativních.

Alternativní zdroje energií se v mobilním domě využívají velmi často. Jedná se například o připojení na propan butanovou láhev, využití studny, topení pevnými palivy nebo čerpání elektrické energie z alternativních zdrojů např. ze solárních panelů. Záleží pouze na vás a vašich preferencích.

My vám mobilní dům dodáme již se zabudovaným rozvodem elektřiny, vody a odvodem odpadu. Vaším úkolem je zajistit, pokud chcete získat energie klasickým způsobem. aby byla na vašem pozemku připravena přípojka na elektřinu a vodu, případně i na plyn.

O starost méně již máte v případě, že je přípojka již součástí pozemku. Po přivezení stačí mobilní dům zapojit a můžete hned začít bydlet. Když přípojka na pozemku není, čeká vás jednání s úřady a také další finanční investice. Pro váš mobilní dům bude nutné také zajistit napojení na kanalizaci, někdy je potřeba vykopat žumpu. Máte nějaké další dotazy ohledně bydlení v mobilním domě? Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.