Celoroční mobilní domy

Toužíte po vlastním domku, ale máte omezený finanční rozpočet? Celoroční mobilní domy jsou oblíbené pro cenovou dostupnost, nenáročnost a nízkou spotřebou energie. Na malém prostoru najdete vše co potřebujete, navíc v porovnání s trvalou stavbou je jejich pořízení o poznání rychlejší a levnější.

Mobilní celoroční domky nabízejí stejný uživatelský standard jako běžné domy

Nemusíte se obávat, že v případě nízkých teplot budete v mobilním domku mrznout. Pro celoroční užívání se domky zpravidla vybavují dvojitými skly a kvalitní izolací podlahy, stěn, střechy, dveří a všech rozvodů. Díky tomu je v nich příjemně teplo a útulno. Topný systém si poté můžete zvolit tak, aby přesně odpovídal požadavkům vašeho domu a ani v zimě díky tomu nebudete mít problém své obydlí rychle vytopit. V celoročním mobilním domě můžete vytápět různými způsoby, například elektřinou či krbovými kamny. K ohřevu vody vám může posloužit bojler či tepelné čerpadlo.

ExclusiveHeim1_450 ExclusiveHeim2_450 ExclusiveHeim3_450 ExclusiveHeim4_450 ExclusiveHeim5_450 ExclusiveHeim6_450 

Mobilní domy jsou až překvapivě pohodlné

Pořídit si mobilní dům nemusí znamenat bydlet stísněně. Klasický, průměrně velký domek má plně zařízenou kuchyň do které se vejdou všechny potřebné spotřebiče, prostorný obývací pokoj s pohodlnou sedačkou a obývací stěnou, jednu nebo více ložnic, koupelnu vybavenou umyvadlem, sprchovým koutem či vanou a splachovací záchod. Samozřejmostí jsou také elektrické zásuvky, jističe, přípojky na plyn, elektřinu, vodu a odpady.

Možnost přemístění nebo rozšíření domku i po letech

Pro umístění mobilního domu není nutná základová deska. Mobilní domek vám vyrobíme, přivezeme, usadíme na pozemek a připojíme k inženýrským sítím. Díky praktickému podvozku lze navíc váš dům kdykoliv přemístit jinam. Pokud se tedy po letech rozhodnete vyměnit lokalitu, přestěhujete se zároveň se svým mobilním obydlím. S postupným rozrůstáním vaší rodiny je také možné rozšířit dům o další moduly, a tím celé bydlení zvětšit o další místnosti.